Showbiz

Ja si u prit vogëlushja Ejlli në shtëpi! Kiara na e zbulon me këtë FOTO

Shkruar nga Liberale

Ja si u prit vogëlushja Ejlli në shtëpi! Kiara na e zbulon me

Luizi dhe Kiara janë tashmë prindër të një bebusheje emri i së cilës është Luna Mari Ejlli.

Pasditen e sotme, nëpërmjet një videoje të shpërndarë në rrjetin social të Instagramit, moderatorja Kiara njoftoi se Luna do të shkonte në shtëpi me mamin dhe babin.

Teksa kanë mbërritur, Luna ka gjetur një surprizë të bukur në hyrje.

“Mirëseerdhe në shtëpi Luna Mari Ejlli ????”-shkruan Kiara.

Me siguri të gjithë jemi në pritje të një portreti familjar të mami, babit dhe Lunës së vogël, pasi deri më tani nuk e kemi parë mami Kiarën asgjëkundi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH