Showbiz

Ja cilët janë banorët më të pëlqyer të publikut dhe kush do ta lërë shtëpinë të martën

Shkruar nga Liberale
Ja cilët janë banorët më të pëlqyer të

Në një televotim të hapur gjatë natës së sotme publiku mund të zgjidhte banorët që pëlqejnë më shumë.

Por kjo nuk mbaroi me kaq, pasi Vëllai i Madh ka vendosur që ata të kalojnë dy persona secili në nominim.

Gjashtë emrat e lartpërmendur janë në nominim, teksa më pak i votuari do të lërë shtëpinë të martën.

Heidi: Roza dhe Graciano

Juli: Romeo dhe Ilnisa

Lediona: Egla dhe Meritoni

Gjashtë emrat e lartpërmendur janë në nominim, teksa më pak i votuari do të lërë shtëpinë të martën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH