Showbiz

Ish-partneri i Adriana Matoshit drejt martesës, zbuloni partneren e re

Shkruar nga Liberale

Ish-partneri i Adriana Matoshit drejt martesës, zbuloni partneren e re

Ish-partneri i aktores dhe deputetes së Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshit i ka dhënë fund beqarisë. Vetë futbollisti Keith me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka njoftuar se ka propozuar partneres së tij të re.

“Ajo tha PO”,-ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.


Keith dhe Adriana u ndanë për shkak të diferencës së madhe në moshë, pasi aktorja nga Gjilani ishte 20 vjet më e vjetër.  Dyshja, të cilët janë ndarë rreth dy vjet më parë, ishin shumë të komentuar përgjatë lidhjes që zgjati për më shumë se një vit.

Ish-partneri i Adriana Matoshit drejt martesës, zbuloni partneren e re

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH