Showbiz

Ish- i dashuri i banores së Big Brother Vip hyn të martën në shtëpinë e famshme, 'surpriza' që e pret atë

Shkruar nga Liberale

Ish- i dashuri i banores së Big Brother Vip hyn të martën në

Këngëtari Endrik Beba do të jetë banori më i ri i që do të hyjë të martën në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.

Këtë e bëri të ditur vetë këngëtari sot ekskluzivisht në “Fan Club”.

“Jam shumë i lumtur që jam në Fan Club para se të hyj, jo pasi të dal. Dua të ndryshoj jetën time. Është një nga momentet e mia që të tregoj se kush jam”, tha ai, duke zbuluar më tej se me një nga banoret, Sara Gjordeni, ka pasur një histori dashurie në vitin 2015.

Por ai theksoi se çdo gjë ka mbaruar dhe tashmë është një raport me një vajzë tjetër. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim deri të martën për surprizat që do ndodhin brenda shtëpisë së BBV.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH