Showbiz

Ish-banorja e “BBV” komenton çunat e Kombëtares, “Asanin e kisha marrë për shofer”

Shkruar nga Liberale

Ish-banorja e “BBV” komenton çunat e Kombëtares,

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, ka komentuar futbollistët e Kombëtares shqiptare. E ftuar tek emisioni “Kampionët” i Marina Vjollcës në “TvKlan”, ajo nuk ngurroi të jepte nga një vlerësim për secilin futbollist sa i përket pamjes dhe jo lojës.

Komentet e saj për futbollistët e kombëtares:

Shpresoj që çunat e Kombëtares të mos e marrin shumë seriozisht këtë dhe e them që i dua të gjithë dhe do jem me ju deri në pikën e fundit ashtu siç jeni, do jem me Kombëtaren tonë.

Ajeti është një çun tepër i mirë.

Unë mendoj se çunat shqiptarë janë yje kështu që edhe ky është yll, yll.

Nuk i isha fut rrugës. Nuk i kisha fol nëse do më ngacmonte.

Duket se është çun mamaje, kështu kam një ndjesi.

Duket superlojtar, por nga pamja të tremb.

Pavarësisht se ka ndodhur ky incidenti i vogël që po flitet mendoj se ky është mashkull që meriton shumë më shumë.

Nuk po flasim për njeriun, por dukjen. Këtë e kisha marrë për shofer.

Me këtë stilin që ma ka, oh loçkë!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH