Showbiz

"Ilnisa po ta vë bebin në gjumë” Romeo dhe Meritoni nuk ndalojnë me ofendime ndaj njëri tjetrit

Shkruar nga Liberale

"Ilnisa po ta vë bebin në gjumë” Romeo dhe Meritoni

Situatat në shtëpi veçse po bëhen më të ashpra ndërmjet banorëve të këtij formati.

Debatet mes Meriton Mjekiqit dhe Romeo Veshajt nuk kanë të ndalur në Big Brother VIP Albania.

Ata po vazhdojnë të akuzojnë njëri-tjetrin, derisa kanë hapur tema të ndryshme.

Ka qenë Romeo ai i cili e ka akuzuar prezantuesin nga Kosova për daljen e partneres së tij, Ilnisa Agollit.

Teksa në një moment tjetër ishin në dhomën e gjumit, moderatori nga Vlora i drejtohet: “Ilnisa, po ta vë bebin në gjumë”.

Ata gjithashtu kanë vazhduar me ofendime duke e futur në këtë mes edhe Heidi Bacin.

Situata mes dyshes ka eskaluar, pavarësisht se në fillim zbuluan se janë miq të mirë dhe se kanë qëndruar bashkë. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH