Showbiz

Ilnisa do të rikthehet në shtëpinë e "BBV"? Kjo FOTO ngre dyshimet tek fansat

Shkruar nga Liberale

Ilnisa do të rikthehet në shtëpinë e "BBV"? Kjo

Ilnisa është eleminuar nga shtëpia e "BBV" disa javë më parë, duke lënë brenda të dashurin e saj Meritonin.

Vetëm pak më parë Ilnisa i ka habitur të gjithë teksa duke udhëtuar me makinë tregon se po largohet nga Saranda, ku ndodhej prej disa ditësh për në Tiranë dhe se prime i sotëm do të jetë ‘nam’. Gjithashtu ka shkruar:

Ajo po vjen…

Nuk dihet nëse Ilnisa do të rikthehet në shtëpi si banore apo për të surprizuar Meritonin.

Ilnisa do të rikthehet në shtëpinë e "BBV"? Kjo

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH