Showbiz

Ilnisa do të rikthehet brenda shtëpisë së "Big Brother Vip"? Habit Erjola: Mbrëmë më ka...

Shkruar nga Liberale

Ilnisa do të rikthehet brenda shtëpisë së "Big Brother

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë teksa ka qenë duke biseduar në oborr me Rozën për Ilnisën dhe Merionin, Erjola shprehet se ka parë në ëndërr mbrëmë se Ilnisa do të rikthehtet në shtëpinë e “BBV3”

Më ka dal në ëndërr mua sikur do futet Ilnisa nesër

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH