Showbiz

Ilnisa dhe Meritoni më të lumtur se kurrë, ja FOTOJA që e 'dëshmon'

Shkruar nga Liberale

Ilnisa dhe Meritoni më të lumtur se kurrë, ja FOTOJA që e

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

Ilnisa dhe Meritoni më të lumtur se kurrë, ja FOTOJA që e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH