Showbiz

"Ik se i lodhe njerëzit"/ Meritoni flet me Heidin, Romeo Veshaj e ofendon: Ik o gomar. Ti je…

Shkruar nga Liberale

"Ik se i lodhe njerëzit"/ Meritoni flet me Heidin, Romeo Veshaj e

Në shtëpinë e Big Brother Vip 3 tensionet janë të vazhdueshme mes banorëve.

Gjatë natës së djeshme, në një bidesë në dhomën e gjumit, Meriton Mjekiqi ka këshilluar Heidi Baçin t’i shohë gjërat ftohtë dhe në kuadër të lojës dhe mos t’i marrë personalisht.

Heidi i është përgjigjur se ashtu është ajo, por ka qenë Romeo Veshaj ai që ka ndërhyrë, duke bërë që të ketë dhe një debat mes këtij të fundit dhe Meritonit. Debati mes tyre agravoi në përdorimin e shumë fjalëve ofenduese.

Meritoni: Heidi shikoji ftohtë gjërat.

Meritoni: Mos i merrni gjërat vetëm personalisht, mendoji në kuadër të lojës të gjitha gjërat. Ji e sinqertë të lutem.

Heidi: Jam e sinqertë në këtë pjesë o Meriton.

Meritoni: Shihi ftohtë gjërat.

Romeo: Ik or ik se i lodhe njerëzit, të morën në dhomën e rrëfimit, po ik.

Romeo: Ik se i lodhe njerëzit.

Romeo: Ik o gomar. Ti je mushkë as gomar nuk je.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH