Showbiz

"Ik ekspozohu krevateve"/ Erjola ofendon rëndë Ilnisën! (video)

Shkruar nga Liberale

"Ik ekspozohu krevateve"/ Erjola ofendon rëndë Ilnisën!

Erjola dhe Ilnisa, dy konkurrente të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’, pasditen e sotme kanë patur një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

Teksa gazetarja Ilnisa Agolli ka qenë duke gatuar në kuzhinë, ka shkuar Erjola e cila i ka qëndruar përpara fytyrës duke i folur paksa ashpër dhe me një ton të lartë banores.

‘Dëgjo ti këtu moj… Ekspozohu ti krevateve jo unë, në rregull? E para. Mua ekspozimin mos ma trego o mendja fyll.’- është shprehur Erjola teksa i është shmangur bisedës dhe është larguar prej ambientit të kuzhinës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH