Showbiz

Çifti postoi fotografi me njëri-tjetrin, Egla: Lëre rehat Bardhin!

Shkruar nga Liberale

Çifti postoi fotografi me njëri-tjetrin, Egla: Lëre rehat

Çifti Sara-Bardhi, asnjëherë nuk kanë kursyer për publikun fotografi nga përditshmëria e tyre.

Sakaq, mbrëmjen e djeshme dyshja ka postuar disa fotografi, në një prej të cilave Sara shfaqej duke kafshuar Bardhin në faqe.

Mirëpo ndër shumë komente, u pikas ai i Eglës e cila shkruante:

O Zot i madh, lëri mi rehat Bardhin nga faqet”, shkruan aktorja, ndërsa Sara i përgjigjet më tej: “Hajde shpëtoje se vetë nuk ikën ky harroje, i lezeton. Love u”.

Egla vazhdimisht ka shprehur mbështetjen për çiftin Sara – Bardhi dhe i ka uruar të jenë gjithmonë të lumtur, së bashku me fëmijën që presin të vijë në jetë së shpejti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH