Showbiz

Çifti më i komentuar! Luizi Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë me ndjekësit lajmin 'e shumëpritur' (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Çifti më i komentuar! Luizi Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë me

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, çifti më i dashur dhe shumë i komentuar i momentit, janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria e tyre apo edhe projektet e ndryshme. 

Dyshja ka ndarë lajmin e shumëpritur ku do të jenë aktivë edhe në youtube, duke publikuar ‘vlog’ nga përditshmëria e tyre.

Ky lajm i ka lumturuar pafund ndjekësit e çiftit, ku nuk munguan me pyetje të shumta.

Se kur do të publikohet videoja nga çifti, kjo na mbetët për t'u parë ditëve në vijim. 

Çifti më i komentuar! Luizi Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë me

Luizi dhe Kiara janë në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë, pasi moderatorja ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë dhe që të dy e kanë treguar se po e presin me shumë emocion ardhjen në jetë të vajzës. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH