Showbiz

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund BEQARISË, ndajnë FOTOT "e ëmbla"

Shkruar nga Liberale

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund BEQARISË,

Çifti fitues i edicionit të parë të ‘Love Island Albania’, Arlindi dhe Ueda, i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund BEQARISË,

Ueda përmes një postimi në Instagram, ka ndarë këtë lajm të mrekullueshëm me ndjekësit e saj, teksa ka postuar disa foto në krah të Arlindit. 

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund BEQARISË,

Çifti së shpejti do të bëhen prindër të një vogëlusheje,

‘Dasmë e re. 05.03.24’, shkruan Ueda, krahas fotove ku bukuroshja shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe sigurisht duket mahnitëse. 

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund BEQARISË,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH