Showbiz

I vunë flakën/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje dhe përqafime në pishinë, të shoqëruar nga shiu

Shkruar nga Liberale

I vunë flakën/ Romeo dhe Heidi shkëmbejnë puthje dhe

Romeo dhe Heidi njihen si një nga çiftet më të dashur të Big Brother VIP. Çifti e "kurorzoi" dashurinë e tyre në një dasëm brenda shtëpisë.

Ky çift është parë duke shpesh kaluar momente intime në shtrat por këtë herë ata kanë zgjedhur që të kalojnë momente të bukura mes tyre brenda në pishinë, bashkë me shiun i cili i shoqëronte, duke i bër gjërat akoma e më romantike.

Ata kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime brënda në pishinë ndërkoh që ishin vetëm dhe po shijonin momentet me njëri tjetrin.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH