Showbiz

I shkoi në Greqi për ditëlindje dhe më pas u ndanë/ Aleksandros tregon çfarë nuk shkoi në marrëdhënien me Eridën

Shkruar nga Liberale

I shkoi në Greqi për ditëlindje dhe më pas u ndanë/

Një nga çiftet e Love Island Albania Aleksandros dhe Erida tashmë të ndarë, vazhdojnë të jenë tituj në mediat rozë për fundin e marrëdhënies së tyre.

I ftuar tek Rudina për këtë gjë Aleksandros ka folur për arsyen që i çoi në ndarje: Jemi ndarë tani me Eridën, kam shumë respekt për Eridën, është shumë, shumë, shumë gocë e mirë. Festuam ditëlindjen tonë bashkë në Greqi, erdhi në Athinë. Sa kalonte koha pak, shikonim gjëra se kur je brenda në vilë është normale që është lidhja okej, kur del jashtë dhe shikon pak jetën, situatat…si ta them… Jeta reale është pak ndryshe. Sa kalonte koha, shikonim që secili donte pak më shumë, pak më pak gjëra.

Aleksandros la të kuptonte se mes tyre ka pasur një sërë keqkuptimesh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH