Showbiz

I ngeci ushqimi në fyt! Egla përlotet teksa ha drekën e ditëlindjes dhe na preku të gjithëve (Foto)

Shkruar nga Liberale

I ngeci ushqimi në fyt! Egla përlotet teksa ha drekën e

Egla Ceno festoi sot ditëlindjen, por më vetëm se asnjëherë e mbyllur në “Dhomën e Bardhë” të “BBVIP”, me Meritonin dhe Ilnisën.

I ngeci ushqimi në fyt! Egla përlotet teksa ha drekën e

Edhe pse pati tentativa nga Meritoni në mëngjes për ta uruar aktoren, ajo nuk e ka pranuar përqafimin e tij, ndërsa Ilnisa i ka lënë një mesazh në pasqyrë që nuk ishte aspak i bukur.

I ngeci ushqimi në fyt! Egla përlotet teksa ha drekën e

E teksaka ardhur edhe torta e datëlindjes së Eglës, ajo e ka prerë e vetme, edhe qiriun e ka fryrë e vetme dhe ka uruar vetë veten, ndërsa nuk i ka bërë pjesë të “festimeve” ciftin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH