Showbiz

Heidi pyetet në qoftë se Jetmiri është lojtar i fortë, ja si përgjigjet ajo (video)

Shkruar nga Liberale

 

Heidi pyetet në qoftë se Jetmiri është lojtar i fortë,

Juli ka pyetir Heidin teksa zhvilonin së bashku një bisedë në oborr nëse e konsideron lojtar të fortë Jetmirin dhe ajo përgjigjet me bindje me një “jo”.

Heidi pyetet në qoftë se Jetmiri është lojtar i fortë,

Madje Heidi shprehet se për këtë është e sigurt pasi çdo banor që e ka cilësuar të dobët është eliminuar nga shtëpia.


Biseda e plotë në videon më poshtë:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH