Showbiz

"Heidi bëri një gabim shumë të madh", për çfarë e ka fjalën Juli?

Shkruar nga Liberale

"Heidi bëri një gabim shumë të madh", për

Tesk bisedonin të vetëm në oborr, dy banorët Juli dhe Egla kanë kujtuar situatën e letrës së Gracianos, ku disa nga banorët qeshën teksa ai po e lexonte dhe kjo gjë e preku shumë atë. Juli u shpreh se Egla dhe Françeska donin të dilnin si njerëz të mirë dhe se Heidi bëri gabim që qeshi dhe stimuloi edhe të tjerët.

Egal: Në qoftë se ishin njerëz të mirë a si më quan mua dhe Françeskën as ju nuk do kishit qeshur

Juli: Nuk ishte situatë normale për mua Heidi Baci bëri një gabim por ai, Graciano që eshtë një shfrytëzues tipik situatash ai vetë nuk e shfrytëzoi situatën sepse u ofendua prej vërteti e hidhet Françeska

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH