Showbiz

Babai i saj surprizon Heidi Bacin brenda shtëpisë së BBVA

Shkruar nga Liberale

Babai i saj surprizon Heidi Bacin brenda shtëpisë së BBVA

Finalistja e spektaklit, Heidi Baci, përjetoi një moment të veçantë dhe emocionues gjatë mbrëmjes së natës finale.

Për të shtuar akoma më shumë ndjenjën e veçantë të mbrëmjës, Heidi u surprizua nga një mysafir i papritur dhe shumë i rëndësishëm: babai i saj.

E gjithë skena u zhvillua nën sy të audiencës, teksa babai i Heidit, i cili kishte ardhur qëllimisht për ta takuar, hyri në shtëpi.

Emocionet ishin të padiskutueshme, dhe përqafimi i ngrohtë mes Heidit dhe babait të saj transmetoi një mesazh dashurie dhe mbështetjeje.

Moderatori i mirënjohur, Ledioni, nuk e humbi rastin të shtojë një çikë humor në atë moment të ndjerë.

“Ku e kam parë këtë skenë më parë,” tha ai në shaka, duke iu referuar një episodi të mëparshëm në “Grande Fratello”, ku babai i Heidit kishte hyrë në shtëpi për ta marrë atë pas një lidhjeje të formuar me një djalë më të moshuar se ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH