Showbiz

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Shkruar nga Liberale

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Pasi babai i saj Stephen Baldwin javën e kaluar ngjalli dyshime për raportin e çiftit, Hailey Bieber ka reagur duke kritikuar thashethemet që qarkullojnë rreth martesës së saj me Justin Bieber.

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Hailey dhe Justin, të cilët u martuan në vitin 2018, u komentuan në TikTok këtë javë sikur ata janë në prag divorci. Hailey ka shkruar në Instagram:

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Fotografitë në ForYouPage, historitë dhe “artikujt e pavërtetë” që shoh vazhdimisht në TikTok janë 100% të gabuara. Jan të krijuara nga ajri… vijnë nga toka e iluzioneveHailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Babai i Hailey-t javën e kaluar ripostoi një mesazh në mediat sociale duke kërkuar nga publiku lutje për vajzën e tij, Hailey-n dhe bashkëshortin Justin.

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Aktori i “Usual Suspects”, 57 vjeç, ndau një postim nga Victor Marx, themeluesi i “All Things Possible Ministries”, ku shfaqej një video e Justin duke luajtur me kitarë që shkruante:

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

“Të krishterë, ju lutemi kur mendoni për Justinin dhe Hailey-n, merrni një moment për të bërë një lutje të vogël që ata të kenë mençuri, mbrojtje dhe t’i afrohen Zotit,” shkroi Marksi sipër videos, e cila u fshi pasi u komentua shumë në rrjet.

Hailey Bieber reagon ndaj akuzave për ndarje nga Justin Bieber!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH