Showbiz

Habit Niko në "Ferma VIP": Do dal nudo, nëse zgjidhem kryefermer

Shkruar nga Liberale

Habit Niko në "Ferma VIP": Do dal nudo, nëse zgjidhem

Niko dhe Artemisa kanë diskutuar pasditen e sotme rreth benefiteve që të sjell shtëpija e kryefermerit.

Artemisa u shpreh se do të qëndronte gjithë ditën në “Njësh” dhe nuk do të shkonte fare ne fermë tek pjesa tjetër. Ndërsa Niko thekson se nëse do të zgjidhej kryefermer, ai do të dilte nudo.

“Nëse Buçko nuk doli nudo, unë do t’a bëja”, shprehet Niko Komani.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH