Showbiz

Habit gazetari: Vesa ka pëlqim për Riken

Shkruar nga Liberale

Habit gazetari: Vesa ka pëlqim për Riken

Gazetari Ronaldo Sharka ka habitur me një deklaratë të bërë këtë të diel, teksa foli për eliminimin e këngëstares Vesa Smolica.

Ai tha në “Fun Club” se Vesa kishte një pëlqim për Rike Roçin.

Ai deklaroi se kjo gjë nuk është e keqe, ndërsa këngëtarja, e cila ishte prezente, e mohoi një gjë të tillë.

Ronaldo: Mua më është duhur sikur ka patur më shumë pëlqim mes Vesës dhe Rikes, se ndonjë çuni tjetër. Pëlqimi mund të ndodhë, ndoshta dhe më shumë, s’ka ndonjë gjë të keqe.

Vesa: Unë s’jam biseksuale. Orientimet e mia seksuale janë shumë straight

Ronaldo: Unë njoh vajza, siç njoh meshkuj në përditshmëri, që kanë një pëlqim më shumë sesa shoqëria dhe s’ka asgjë të keqe

Vesa: Unë po të tregoj që jam straight. A të ka ndodhur ty në “Big Brother”? Me Luizin?

Ronaldo: Po, me 4-5. Me Luizin unë jam i ‘dashuruar’ përjetësisht deri në vdekje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH