Showbiz

“Grisu”, pas Meritonit, Egla ndez gjakrat edhe me Liamin: Ti qënke e grisur nga trutë

Shkruar nga Liberale

“Grisu”, pas Meritonit, Egla ndez gjakrat edhe me Liamin: Ti

Egla njihet për debatet e saj brenda shtëpisë së Big Brother, mirëpo së fundmi edhe Liami po futët fuqishëm në lojë, duke krijuar situata me banorë të ndryshëm, kujtojmë këtu debatet me Julin, dhe Erjolën.

Ditën e sotme, Liami debatoi me Eglën, ku nuk u kursyen ofendimet nga të dyja palët.

Egla ishte duke u larë në pishinë ndërkoh që Liami po kalonte aty pranë, të pranishëm ishin edhe banorë të tjerë.

Egla i thotë Liamit të "griset" pra të largohet ndërsa ai i përgjigjet "ty të janë grisur trutë".

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH