Showbiz

"Nuk ke nivel" Graciano dhe Romeo kalojnë në ofendime të rënda: Kush të pj*rdh ty! (Video)

Shkruar nga Liberale

"Nuk ke nivel" Graciano dhe Romeo kalojnë në ofendime

Pas debati të ashpër të zhvilluar me Lidin, teksa biseda e tyre përfundoi në tone të lartë dhe ofendime, Graciano ka shpërthyer me ofendime dhe drejt Romeos, teksa ky i fundit siç duket i ka kërkuar Gracianos të pushojë.

“Ti s’ke nivel! Sepse kur ti thua kush të pjerdh ty, ti ke rrëshkit vëlla! Edhe ti nuk ke ndonjë farë niveli! Kur më thua mua s’të pjerdh ty, rrudh gojën edhe ti tjetri.”- i ka thënë Graciano-Romeos teksa ky i fundit fillimisht ka ruajtur qetësinë dhe nuk ka reaguar ndaj fjalëve që Graciano i përplasi në fytyrë.!

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH