Showbiz

Gledisi dhe Xhesika futen të dy së bashku në vaskë, çfarë po ndodh ne Fermën VIP

Shkruar nga Liberale

Gledisi dhe Xhesika futen të dy së bashku në vaskë,

Gledisi është zgjedhur kryefermer për herë të parë dhe do të qëndrojë tek shtëpia e të privilegjuarve, ku si shoqëruesen e tij zgjodhi Xhesikën.

Dyshja po shijon privilegjet e shtëpisë, ku kanë qëndruar gjatë gjithë natës zgjuar dhe më pas janë futur së bashku në vaskë.

Këngëtarja këtë e ka quajtur një fillim të mbarë jave dhe se do ta shijojë çdo moment.

“Ky ishte një fillim jave i mbarë. Domethënë ne nuk do të bëjmë asnjë punë? Ne vetëm do të jetojmë”, është shprehur Xhesika.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH