Showbiz

“Gjysma janë dhunues e vrasës e gjysma thashethemexhi”/ Tuna reagon për burrat pas vrasjeve në Kosovë

Shkruar nga Liberale

“Gjysma janë dhunues e vrasës e gjysma thashethemexhi”/

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu (Tuna), ka bërë një reagim ditën e sotme, në mediat sociale.

Përmes një Insta story, Tuna ka bërë një reagim në formë kritike ndaj burrave, dhe i ka ndarë në dy kategori, sipas saj, “dhunues” dhe “thashethemexhinj”.

Mesa duket reagimi i Tunës ka ardhur pas vrasjeve të dy grave, që kanë tronditur Kosovën, ditët e fundit.

“Gjysma janë dhunues e vrasës e gjysma thashethemexhi”/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH