Showbiz

"Gjejeni kush ka me hy më 16 Mars në BBV", çfarë po planifikon LUIZI? 

Shkruar nga Liberale

"Gjejeni kush ka me hy më 16 Mars në BBV", çfarë

Luiz Ejlli gjatë koncertit të djeshëm në Korçë ka paralajmëruar një surprizë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Këngëtari ka lënë të nënkuptohet se më datë 16 mars, që është dhe Prime i së shtunës, do të bëhet pjesë e shtëpisë së BBV3.

“Më datë 16 Mars gjejeni ju kush ka me hy aty” – shprehet Luizi, ndërsa kjo ‘deklaratë’ u prit me shumë duartrokitje nga publiku. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH