Showbiz

"Gëzohuni për lumturinë e tjetrit", Bes Kallaku ndan mesazhin e koduar, për kë e ka? (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Gëzohuni për lumturinë e tjetrit", Bes Kallaku

Aktori i humorit Bes Kallaku, ka ndarë një video me një mesazh të fortë, në “Instagramin” e tij së fundmi. 

“Lumturia është e mahnitshme. Pak rëndësi ka nëse është e jotja apo jo. Është ajo gjëja e mrekullueshme. Një shoqëri bëhet e mirë kur një plak mbjell pemë, nën hijet e të cilës ata e dinë që s’do ulen kurrë. Njerëzit e mirë, bëjnë gjëra për njerëzit e tjerë. Kaq është. Fundi”.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej javësh përfliten për divorcin e tyre të bujshëm, ndonëse anjëri prej tyre nuk ka konfirmuar zyrtarisht diçka të tillë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH