Showbiz

Gerti thyen heshtjen, i nxjerr bojën Saides, tregon të vërtetën e ndarjes së tyre

Shkruar nga Liberale

Gerti thyen heshtjen, i nxjerr bojën Saides, tregon të

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë.

Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit me Saiden e cila u bë live në emision.

Por nuk kaloi shumë kohë dhe çifti fshiu të gjitha postimet që kishin me njëri tjetrin.

Pas aludimeve nga miqtë e të afërmit e çiftit asnjëri prej dyshes nuk reagoi.

Por gjatë mesditës së sotme në një program televiziv në një lidhje me skype ka qënë Gerti ai që ka thyer heshtjen.

Ish konkurenti i Përputhen është shprehur se për të ishte një traum tradhëtia e Saides, arsyet për të cilat ai preferoi të mos i komentonte.

Moderatorja: Të kanë tradhëtuar?

Gerti: Po më kanë tradhëtuar

Moderatori: Do ta falje tradhëtinë?

Gerti: Unë tani e kam kuptuar çfarë është tradhëtia, më mirë më thuaj që nuk dua se sa të më bësh atë traum.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH