Showbiz

Georgina Rodriguez më e dashuruar se kurrë me Cristianon: Parajsa me ty

Shkruar nga Liberale

Georgina Rodriguez më e dashuruar se kurrë me Cristianon: Parajsa me

Ndërsa po shijon një kapitull të ri në Arabinë Saudite, Georgina nuk heziton të ndajë për fansat herë pas here foto dhe video me fëmijët dhe Cristianon.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar një video krah partnerit të saj duke ecur në det.

“Parajsa me ty”, shkruan ajo krah postimit.

Georgina Rodriguez duket se është më shumë se kurrë e dashuruar me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH