Showbiz

Gazi i lexon dorën Rozës “ka qenë dhe një fëmijë tjetër”, ajo rrëfen historinë e motrës së ndjerë "ka ndërruar jetë nga..."

Shkruar nga Liberale

Gazi i lexon dorën Rozës “ka qenë dhe një

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Gazi ka vendosur që t’i lexojë dorën Rozës, ku në një moment ai thotë “ka qenë dhe një fëmijë tjetër, ka pas jetën e shkurtër”.

Gazi i lexon dorën Rozës “ka qenë dhe një

Kaq u desh që moderatorja e njohur të tregonte për herë të parë një histori personale. Roza u shpreh se para se të lindte ajo, Rita Lati ka lindur një vajzë që ka ndërruar jetë 40-ditëshe.

Gazi i lexon dorën Rozës “ka qenë dhe një

Roza shprehet se e motra ka ndërruar jetë papritur nga temperatura e lartë. Roza shton se këtë histori nuk e ka treguar më parë as ajo dhe as nëna e saj.

Gazi i lexon dorën Rozës “ka qenë dhe një
“Po motra ime, para se të lindja unë ka lindur një vajzë mami. 40-ditëshe ka ndërruar jetë. Tila ia kishte vënë emrin, Tila Lati. Po të jetonte ajo, unë nuk do jetoja. Po të jetonte ajo, unë nuk do të ekzistoja. Mami nuk e ka treguar ndonjëherë këtë histori. Ka qenë tip epidemie, vitet 1987-1988. Nga temperatura e lartë ndërroi jetë, papritur”, tha Roza.

Ndërkohë banorët e tjerë që ishin pranë Rozës dhe Gazit, u shprehën se ky i fundit e dinte për këtë histori prandaj e gjeti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH