Showbiz

Gati të linte shtëpinë e Big Brother, Françeska: Ja kush më frenoi?

Shkruar nga Liberale

Gati të linte shtëpinë e  Big Brother, Françeska: Ja kush

Françeska është përfshirë në një debat me Ilnisën dhe Meritonin.

Menjëherë pas Prime-t të djeshëm Françeska nisi të bëjë valixhet gati për të dalë nga shtëpia.

Pasditen e sotme ajo ka zhvilluar një bisedë në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa flet për situatën e mbrëmshme.

Françeska mori për t’u larguar nga formati dhe flet për ‘mbështetjen’ që Jetmiri i dha asaj.

“Unë mbrëmë do kisha ikur Heidi më beso, që isha mërzitur. Më kanë mbyllur derën me zor. Të ishte për të tjerët kisha ikur. Më ka dhënë një mbështetje shumë të madhe mbrëmë.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH