Showbiz

Françeska zbulon që banori i ri nuk është vëllai i Hedit? Ajo përgjon pas dere dhe dëgjon planin e tyre

Shkruar nga Liberale

Françeska zbulon që banori i ri nuk është vëllai i

Heidi Baçi dhe Lidi janë një një mision sekret të dhënë nga “Vëllai i Madh”, ku banorja duhet të bindë të gjithë konkurrentët se moderatori është vëllai i saj i madh.

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Mesa duket modelja ka kuptuar misionin e Heidit dhe Lidit për të bërë si vëlla e motër.

Françeska zbulon që banori i ri nuk është vëllai i

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH