Showbiz

Françeska flet për Erjolën! Ja çfarë thotë ajo (Video)

Shkruar nga Liberale

Françeska flet për Erjolën! Ja çfarë thotë ajo

Romeo dhe Erjola kanë qenë banorët më të komentuar të BBV ditët e fundit pasi “Prime” e kaluar Graciano bëri një deklaratë të fortë për të dy duke nënkuptuar se jan kanë patur një lidhje dhe brenda po sillen sikur s’ka ndodhur gjë. Megjithatë kjo mund të ndikojë në nominimin e Erjolës e cila sipas Françeskës këtë javë rrezikon të dalë.

Kjo pas historisë që Graciano tregoi në lidhje me mesazhet e Romeos, ‘skemës’ së tyre, për Françeskën asaj i ka mbetur vetë të ndajë çiftin sepse sipas saj publiku nuk e do më brenda shtëpisë.

Pas gjithë këtyre ti mendon se publikut i intereson ta mbajë brenda? Jemi në fund, është zbardhur çfarë ishte për t’u zbardhur. Ku do shkojë më shumë Erjola? Veç të ndajë çiftin i ka ngelur i bie…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH