Showbiz

Françeska dhe Juli komentojnë Lidin! Mos ndoshta zbuluan misionin sekret? (Video)

Shkruar nga Liberale

Françeska dhe Juli komentojnë Lidin! Mos ndoshta zbuluan misionin

Lid Delia është banori më i ri i “Big Brother Vip” i cili që në futjen e tij u ngarkua me një mision nga Vàor me një mision nga produksioni për të aktruar si vëllai i Heidit të cilin nuk e ka takuar prej kohësh.

Françeska dhe Juli komentojnë Lidin! Mos ndoshta zbuluan misionin

Deri tani banorët e kanë marrë të mirëqenë që “vëllai” misterioz i Heidit  do të jetë lojtar dhe në shtëpi kanë nisur komentet për raportin e tyre.

Françeska dhe Juli komentojnë Lidin! Mos ndoshta zbuluan misionin

Teksa po bisedonin në oborrin e shtëpisë, Juli dhe Françeska shprehen se Lidi ka ardhur për veten e tij në lojën e “Big Brother Vip”, teksa shtuan se raporti me Heidin është shumë i ftohtë.

Françeska dhe Juli komentojnë Lidin! Mos ndoshta zbuluan misionin

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH