Showbiz

FOTO+Video/ Rënia e Xhensilës! Pas divorcit, këngëtaren nuk e mbajnë më këmbët. Ja reagimi i saj pas rrëzimit në skenë!

Shkruar nga Liberale

FOTO+Video/ Rënia e Xhensilës! Pas divorcit, këngëtaren nuk

Vetëm dy muaj pas lindjes së djalit, Xhensila Myrtezaj,  edhe pas ndarjes me Bes Kallakun, është rikthyer fuqishëm në koncerte në të cilat kishte munguar prej muajsh.

Video

Mbrëmjen e djeshme, teksa është ngjitur në skenën e një prej lokaleve të natës për të performuar, ajo është penguar dhe ka rënë në tokë.

FOTO+Video/ Rënia e Xhensilës! Pas divorcit, këngëtaren nuk


“Unë këtë e bëra kastile. Makthi i jetës u bë realitet”, ka shkruar ajo krah videos që e ka ripostuar edhe vetë.

FOTO+Video/ Rënia e Xhensilës! Pas divorcit, këngëtaren nuk

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH