Showbiz

FOTO+VIDEO/ Humor, aktrim nga aktorët e humorit… apo kishte vërtet dasmë sot në Big Brother?!

Shkruar nga Liberale

FOTO+VIDEO/ Humor, aktrim nga aktorët e humorit… apo kishte

Ishte një dasmë “fake” për shumë komentues në rrjetet sociale, pak a shumë si ato dasmat që realizohen nëpër filmat romantikë.

Në shtëpinë e BBV3 u zhvillua dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos.

Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje plot emocione.

FOTO+VIDEO/ Humor, aktrim nga aktorët e humorit… apo kishte

Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.

Por përtej surprizave, shumë ishin ata që nuk besonin as te dashuria dhe as te dasma.

Juli dhe Romeo janë edhe aktorë, kurse Hedi do të ketë një kujtim më tepër, atë vellos së nuserisë pas përfundimit të spektaklit.

FOTO+VIDEO/ Humor, aktrim nga aktorët e humorit… apo kishte

Apo pati dasmë vërtet në Big Brother?

Mbetet për t’u parë si do shkojë jeta bashkëshortore mes çiftit pas përfundimit të spektaklit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH