Showbiz

Fotot seksi të aktores hollivudiane në Instagram ndezin rrjetin, kalon 16 milionë ndjekësit

Shkruar nga Liberale

Fotot seksi të aktores hollivudiane në Instagram ndezin rrjetin, kalon

Sidney Sweeney ka arritur të bëhet kryefjalë vitet e fundit, jo vetëm për talentin e saj në aktrim, por edhe për materialin që poston në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)


Aktorja amerikane, e njohur më së shumti për rolet e saj si Cassie Howard në serialin e HBO ‘Euphoria’, Emeline Andario në serialin e Netflix ‘Everything Sucks!’ dhe Eden Spencer në serialin Hulu “Përralla e shërbëtores”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

26-vjeçarja amerikane e filloi karrierën e saj të aktrimit në vitin 2013, duke u shfaqur në seriale të ndryshme, duke përfshirë 90210, Criminal Minds, Grey’s Anatomy dhe Pretty Little Liars.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

Me profesionin dhe pamjen e saj mbresëlënëse, Sweeney ka arritur të fitojë shumë fansa, duke kaluar 16 milionë ndjekës në Instagram dhe çdo foto e saj është objekt komentesh. Shihni fotot seksi nga llogaria e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH