Showbiz

FOTOLAJM/ Ndizet atmosfera në Dortmund! Nuk mungojnë Vip-at shqiptarë, Ermal Mamaqi me familjen mes tifozëve të zjarrtë

Shkruar nga Liberale

FOTOLAJM/ Ndizet atmosfera në Dortmund! Nuk mungojnë Vip-at

Mbrëmja e kësaj të shtune në Dortmund pritet të jetë elektrizuese, pasi Shqipëria përballë Italisë do të luajë një ndeshje që mund të përcaktojë fatin e saj në “Euro 2024”.

Në qytetin gjerman sot kanë vërshuar shumë tifozë me fanellat kuqezi dhe flamujt kombëtarë.

Në ambientet jashtë stadiumut “Iduna Park” u panë edhe Vip-at shqiptarë një ndër tyre edhe Ermal Mamaqi bashkë me partneren Amin dhe djalin e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH