Showbiz

Fotoja me Noizyn bëri bujë, Xhensila rrëfehet: Ja e VËRTETA!

Shkruar nga Liberale

Fotoja me Noizyn bëri bujë, Xhensila rrëfehet: Ja e VËRTETA!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe reperi Noizy, së shpejti me një këngë të re. Si e lajmëroi Afterparty.al, disa ditë më parë dyshja duket se është gati për këngën e re pas suksesit që patën me këngën “Edhe një natë”, projekt i cili në YouTube sot ka mbi 49 milionë shikime.

Ka qenë këngëtarja Xhensila Myrtezaj ajo që ka konfirmuar lajmin gjatë një performance në një nga koncertet e saj në Itali. Në lidhje me bashkëpunimin e tyre nuk ka më shumë detaje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH