Showbiz

FOTO/ Zbulohet banori "misterioz" që do të futet të martën në shtëpinë e famshme të BBV

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Zbulohet banori "misterioz" që do të futet të

Në Prime-in e së martës në shtëpinë e "Big Brother Vip3", do të hyjë një banor i ri.

Ky show do të jetë një natë plot me surpriza, emocion ku do të bëhet pjesë e formatit dhe një konkurrent i ri, deri më tani i pa zbuluar për publikun.

Por sipas burimeve të Iconstyle është zbuluar identiteti i tij, i cili ditën e djeshme u shfaq në një intervistë në ‘Fan Club’ por u prezantua i maskuar.

Dhe bëhet fjalë pikërisht për Amarildo Delia, me profesion animator dhe moderator.

Ai u shpreh gjatë intervistës së zhvilluar ditën e djeshme, se është i hapur për të bërë aleanca, më së shumti me Romeon.

FOTO/ Zbulohet banori "misterioz" që do të futet të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH