Showbiz

Foto/ Victoria Beckham nuk di të ndalet, vesh taka me paterica!!!

Shkruar nga Liberale

Foto/ Victoria Beckham nuk di të ndalet, vesh taka me paterica!!!

Victoria Beckham një ndër gratë më të bukura dhe të njohura të botës së famës u pa të ecte me ndihmën e patericave ndërsa doli në Paris të hënën në mëngjes pas lëndimit të saj të fundit në këmbë.

Foto/ Victoria Beckham nuk di të ndalet, vesh taka me paterica!!!

49-vjeçarja, pësoi një lëndim në këmbë në ditën e Shën Valentinit pasi u rrëzua gjatë një stërvitje dhe u detyrua të fashojë këmbën dhe të përdorte paterica.

Foto/ Victoria Beckham nuk di të ndalet, vesh taka me paterica!!!

Pavarësisht kësaj, dukej e pabesueshme fakti që edhe në këtë gjendje ajo ishte në super stil dhe madje edhe me taka.

Foto/ Victoria Beckham nuk di të ndalet, vesh taka me paterica!!!

Victoria ishte e rrethuar nga ndihmës gjatë mbërritjes së saj në kryeqytetin e modës botërore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH