Showbiz

FOTO/ Vajza e aktores së famshme zbuloi se është lezbike

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Vajza e aktores së famshme zbuloi se është lezbike

Vajza e Meryl Streep, Louisa Jacobson Gummer, ka treguar se është lezbike, ndxërsa postoi një foto me partneren e saj në Instagram gjatë fundjavës.

“E bekuar të hysh në epokën e re të lumtur ”, ka shkruar 33-vjeçarja në postimin.

Në foton e dytë shkruhej: “Po hyjmë në një epokë të re të lumtur të modës lezbike”.

Në disa nga fotot shfaqet edhe e dashura e Gamer, Anna Bandel, e cila është producente.

FOTO/ Vajza e aktores së famshme zbuloi se është lezbike

Badel, nga ana e saj, duket se ka konfirmuar lidhjen e tyre në dhjetor 2023 me një postim në rrjetet sociale.

Aktorja, e cila luajti në dramën e periudhës së HBO "The Golded Age", bëri zbulimin personal në ditëlindjen e 75-të të Streep.

Gummer, e cila u diplomua në Yale School of Drama me një MFA në aktrim, është fëmija më i vogël i Streep dhe burrit të saj të larguar, Don Gummer.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH