Showbiz

U tha se janë ndarë, Gisele Bundchen dhe Joaquim Valente shfaqen së bashku (FOTO)

Shkruar nga Liberale

U tha se janë ndarë, Gisele Bundchen dhe Joaquim Valente shfaqen

Gisele Bundchen është parë me të dashurin e saj Joaquim Valente, pavarësisht raportimeve të fundit për ndarjen e tyre për shkak të aludimeve të shkaktuara nga Valente nga produksioni i Netflix 'The Roast of Tom Brady'.

U tha se janë ndarë, Gisele Bundchen dhe Joaquim Valente shfaqen

Ajo u pa duke u përqafuar me trajnerin e saj jiu-jitsu ndërsa shëtisnin qenin e saj në Florida të shtunën pasdite.

Nëna e tre fëmijëve dukej tepër komode me një bluzë të bardhë dhe me pantallona me bel të ulët. Valente gjithashtu kishte zgjedhur të ishte rehat,  duke veshur një bluzë blu dhe pantallona të shkurtra të zeza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH