Showbiz

FOTO/ Soni Malaj takim surprizues me Zlatan Ibrahimoviç

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Soni Malaj takim surprizues me Zlatan Ibrahimoviç

Këngëtarja Soni Malaj ka takuar së fundmi legjendën e futbollit Zlatan Ibrahimoviç.

Fotoja mes tyre është bërë publike në rrjetet sociale. Nuk dihet se ku dhe kur është takuar këngëtarja shqiptare me futbollistin suedez.

Besohet se fotoja mund të jetë realizuar javën e fundit në SHBA.  

Ibra, aktualisht pjesë e Milan, është një ndër futbollistët të më shquar të dekadave të fundit.

Zlatan Ibrahimoviç njihet një ndër lojtarët më të adhuruar për audiencën shqiptare.

FOTO/ Soni Malaj takim surprizues me Zlatan Ibrahimoviç

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH