Showbiz

FOTO / “Shpifsirë, injorant, burracak” - Shpërthen artisti i njohur: Meritoni më kërkonte 4-she në hotel...

Shkruar nga Liberale

FOTO / “Shpifsirë, injorant, burracak” - Shpërthen artisti


Make-up artisti i njohur Dario Doka ka lëshuar disa deklarata “bombastike” në profilin e tij në Instagram, duke sulmuar banorin e Big Brother Vip Albania 3, Meriton Mjekiqi.

Në disa postime të njëpasnjëshme Dario e ka quajtur Meritonin “shpifësirë”, “injorant” dhe “burracak”, ndër disa nga fjalët që mund të përmenden.

FOTO / “Shpifsirë, injorant, burracak” - Shpërthen artisti


Nuk dihet se çfarë “acarimi” ka pasur grimieri me Meritonin, të cilin ai thotë se e njeh më herët, madje pretendon edhe se në një moment i ka kërkuar marrëdhënie me 4 persona në hotel.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan Dario ndër të tjera në Instagramin e tij.

Më tej, ai ka sulmuar edhe Bardhin, si dhe nuk ka ngurruar të komentojë gjerë e gjatë të gjithë banorët e tjerë, po me një sens të përgjithshëm negativ.

FOTO / “Shpifsirë, injorant, burracak” - Shpërthen artisti

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH