Showbiz

FOTO/ Romeo dhe Heidi PUTHEN!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Romeo dhe Heidi PUTHEN!

Gjatë Prime-it të sotëm brenda në shtëpinë e “BBV3” banorët kanë luajtur veprën Romeo dhe Zhuljeta nga Shekspiri por të përshtatur me zakonet shqiptare.

Pas zënkave që kanë pasur në shtëpi Heidi dhe Romeo në rolet e Zhulietës dhe Romeos kishin vendosur që në fund të skenës vetëm do të përqafoheshin dhe nuk do putheshin.

FOTO/ Romeo dhe Heidi PUTHEN!


Por ata surprizuan jo vetëm banorët, por edhe publikun pasi sot dhanë puthjen e tyre të parë.

Pas përfundimit të veprës teatrale Heidi dhe Lisi u nisën për në studio për të shpallur të eliminuarin e kësaj nate.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH