Showbiz

FOTO/ Romeo dhe Heidi nisin bashkëjetesën! Zbulohet ku po qëndrojnë çifti pas përfundimit të “BBV”

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Romeo dhe Heidi nisin bashkëjetesën! Zbulohet ku po

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi pas përfundmit të “Big Brother VIP3” kanë nisur bashkëjetesën.

Edhe pse kjo nuk është konfimuar akoma nga çifti, disa burime për “Vip Magazine” kanë treguar se tashmë çifti po jetojnë së bashku.

FOTO/ Romeo dhe Heidi nisin bashkëjetesën! Zbulohet ku po

Heidi ka “braktisur” Italinë dhe po jeton me Romeon në një apartament në Tiranë, ndërsa çifti po planifikojnë pushimet e tyre këtë verë së bashku. 

FOTO/ Romeo dhe Heidi nisin bashkëjetesën! Zbulohet ku po

Kështu Pas përfundimit të spektaklit, dyshja kanë vendosur që t'i kushtojnë kohë njëri-tjetrit, e duke e mbajtur lidhjen e tyre larg syrit të publikut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH