Showbiz

FOTO/ Romanca e dashurisë mes Heidit dhe Romeos "pushton" mediet italiane

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Romanca e dashurisë mes Heidit dhe Romeos "pushton" mediet

Pas përfundimit të rrugëtimit në Big Brother Vip, duket se historia e dashurisë mes Heidi Bacit dhe Romeo Veshaj, ka ngjallur dhe interesin e medive italiane.

Kjo dhe për faktin se modelja ishte pjesë e Big Brother Vip në Itali, aty ku u pa të krijonte dhe një afrimitet me Massimilioano Varrese, por që nuk qëndroi gjatë pasi babai i saj dëshironte që Heidi të ishte jashtë. 

Siç duket dhe nga titujt e mëposhtëm, romanca mes Heidit dhe Romeos "ka pushtuar" mediat italine, në të cilat i kanë quajtur edhe të martuar. Madje ata nuk kanë hezituar të shkruajnë për ta edhe tashmë që çifti po shijon romancën bashkë.

FOTO/ Romanca e dashurisë mes Heidit dhe Romeos "pushton" mediet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH